Jcps Salary Scale 2018

Prices 2019 - Jcps Salary Scale 2018, Tave dheu me kungulleshka dhe veze – si te gatuajme, Emri i recetes: tavë dheu me kungulleshka dhe vezë përgatitja: per te gatuar tavë dheu me kungulleshka dhe vezë veprojme ne kete menre: në një enë rrahim vezët e më pas i shtojmë kripën, piperin dhe djathin e grirë. ndërkohë në tavën e dheut hedhim kungulleshkat e përziera me domatet dhe kripën. shtojmë sipër përzierjen me vezë dhe e fusim të piqet në furrë të ..